Музично-літературний андерграундовий фестиваль "День незалежності з Махном"

Фестваль проводиться 23-24 серпня у м. Гуляйполі (Запорізька обл.) на історичній Батьківщині відомого українця Нестора Махна. Ідея та концепція фестивалю народилась у 2006 році у Олеся Донія, який і є незмінним Головою Оргкомітету фестивалю.

Літературно-мистецький фестиваль «Київська Барикада»

Фестиваль започатковано у вересні 2007 року. Це триденний літературний марафон, що складається з літературних вечорів відомих поетів. Голова оргкомітету та ідеолог фестивалю-Олесь Доній. З 2008 року фестиваль присвячений Юрію Покальчуку (Пако).

Всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія»

Фестиваль започатковано у 2007 році. Він проводиться у січні на головній площі м. Івано-Франківська. Співорганізатором фестивалю є громадський рух «Народна самооборона».

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Харківська Барикада»

Вперше фестиваль проведено у лютому 2007 року. Куратором фестивалю є відомий український письменник Сергій Жадан.У дводенному фестивалі окрім українців, приймають участь літератори з Литви, Росії, Білорусі. Музичний супровід забезпечують відомі харківські та київські гурти андеграундового спрямування, також у рамках фестивалю відбувається поетичний турнір – слем.

ПРОЕКТИ ЗА РОКОМ

2010 рік

2009 рік

2008 рік

2007 рік

2006 рік

Всі роки

Всі права застережені.

© 2008 Мистецьке об'єднання «ОsтаNNя Барикада»