Музично-літературний андерграундовий фестиваль "День незалежності з Махном"

Фестваль проводиться 23-24 серпня у м. Гуляйполі (Запорізька обл.) на історичній Батьківщині відомого українця Нестора Махна. Ідея та концепція фестивалю народилась у 2006 році у Олеся Донія, який і є незмінним Головою Оргкомітету фестивалю.

Літературно-мистецький фестиваль «Київська Барикада»

Фестиваль започатковано у вересні 2007 року. Це триденний літературний марафон, що складається з літературних вечорів відомих поетів. Голова оргкомітету та ідеолог фестивалю-Олесь Доній. З 2008 року фестиваль присвячений Юрію Покальчуку (Пако).

Всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія»

Фестиваль започатковано у 2007 році. Він проводиться у січні на головній площі м. Івано-Франківська. Співорганізатором фестивалю є громадський рух «Народна самооборона».

Літературно-музичний фестиваль «Луцька Барикада»

Вперше фестиваль проведено у жовтні 2007 року. Ініціатива проведення фестивалю виходила від міської влади м. Луцьк. У рамках фестивалю відбуваються літературно-музичні вечірки за участю відомих українских літераторів.

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Харківська Барикада»

Вперше фестиваль проведено у лютому 2007 року. Куратором фестивалю є відомий український письменник Сергій Жадан.У дводенному фестивалі окрім українців, приймають участь літератори з Литви, Росії, Білорусі. Музичний супровід забезпечують відомі харківські та київські гурти андеграундового спрямування, також у рамках фестивалю відбувається поетичний турнір – слем.

Інші проекти Мистецького об’єднання "ОстаNNя Барикада"

Мистецькі акції, літературні вечори письменників та поетів, презентації книжок, та інші культурні події що організовує або підтримує Мистецьке об’єднання "ОстаNNя Барикада".


ПРОЕКТИ ЗА РОКОМ

2010 рік

2009 рік

2008 рік

2007 рік

2006 рік

Всі роки

Всі права застережені.

© 2008 Мистецьке об'єднання «ОsтаNNя Барикада»