ПРОЕКТИ

Бруно українською мовою!!!

«Бруно», який став відкриттям світового кінематографу цього року, заговорив українською!

Комедія «Бруно», що стала безумовним відкриттям цього кіно сезону впевнено крокує по світових кінозалах. Ставлення в Україні до цього фільму неоднозначне.  Так як, до цього моменту експерти та нечисленні глядачі мали  змогу ознайомитися лише з іншомовними копіями картини, «Остання Барикада» вирішила заповнити цей пробіл.

«Остання Барикада» українізувала нашумілу комедію «Бруно», тобто здійснила власний авторський  україномовний дубляж картини.

В озвучування стрічки взяли участь відомі українські митці: Артем Полежака, Лірник Сашко, Леся Добрий-Вечір, Сашко Недоній.

Звукорежисером дубляжу виступив відомий майстер з аранжування та звукорежисури Григорій Лук’яненко (гурт «Рутенія»).

Переклад та озвучування були здійснені в таємній студії «Останньої Барикади».

Презентація українського дубляжу світового хіта кіносезону стрічки «Бруно» відбудеться в м. Гуляйполі в рамках четвертого літературно-музичного андерграундового фестивалю «День Незалежності з Махном», 23-24 серпня.

 

P.S. Автор ідеї: Сашко Недоній

P.P.S. Роль головного героя Бруно «Остання Барикада» довірили озвучувати відомому поету-слемеру Артему Полежаці.

P.P.P.S. Переклад та озвучування фільму «Бруно» схвалено та затверджено Громадською Комісією з питань захисту суспільної моралі.

 

 

 

Додаткова інфана сайті Останньої Барикади: ostbar.com.ua

 

Додаткові питання за телефоном:

8 063 264 05 61 – Ольга Зайцева (прес-аташе фестивалю)

 

 

SVОБОДА у Гуляйполі

День Незалежності у Гуляйполі збирає усіх патріотично налаштованих юнаків та юнок. Втім, символіки УПА та показових бойових "подвигів", як це було на Бандерштаті, тут не буде. У Гуляйполі своє "кіно" - всі заходи тут присвячені "батькові" Нестору Махну, відомому українському анархістові. Щоправда, виникають сумніви, чи не перетвориться цьогорічне свято на політизоване протистояння - адже до нас їде гурт "SVОБОДА" з самого Санкт-Петербургу. Але менеджер гурту Тетяна Казакова (яка, до речі, народилась у Львові - прим.) переконує: музика - поза політикою, і стосунки Путіна та Ющенка ніяк не впливають на творчий процес. SVОБОДА, схоже, налаштована рішуче - чого варті тільки їхні "Чоботи з бугая", які нещодавно з’явились у плей-лістах всемережжя...

Ексклюзивно для Muzspilnota - пряма мова від Тетяни Казакової, менеджера гурту SVОБОДА (м.Санкт-Петербург):

Чи не боїтесь ви як російський гурт їхати до України у звязку з останніми політичними обставинами (скандал стосовно "відкритого листа" Путіна до українського народу)?

Нi, не боїмось. Ви маєте на увазi лист Мєдвєдева? Він знову згадував все: від "угнєтенія русскаязичних до НАТО и раскольнической церкві..." Це безглузддя, на мiй погляд. До того ж я вважаю, що Україна має звертати набагато більш уваги до розвитку української культури в Росії, тому що влада РФ у цьому напрямку нічого не робить, скоріше, навить навпаки.Треба пiдтримувати дiаспору на урядовому рiвнi. Але це моя точка зору щодо того листа i полiтики, в музикантiв може бути своя думка . Про iх думку слухачi дiзнаються з новоi пiснi. Якоi? Приiжджайте на літературно-мистецький андеграундний фестиваль «День Незалежності з Махном».

Чи очікуєте ви збільшення своєї аудиторії за рахунок українських слухачів?

Музика взагалi не має меж. В нашому випадку хочу пiдкреслити, що бiльшicть пiсень ми маємо украiнською мовою,тому SVОБОДА зрозуміла украiнському слухачевi як нiкому iншому. Так, ми нацiленi на украiнський музичний ринок. Зараз виходить наш дебютний альбом. Може так статися, що презентацiя альбому буде в Києвi,а деякi пiснi з нього почують вже в Гуляйполi. До речi в нас - шоу, яке треба бачити. Украiнський глядач вже мав таку нагоду на фестивалi Рок Сiч-2008, на який ми приiхали по запрошенню вiд самого Олега Скрипки, за що ще раз хочу подякувати пану Олегу за все, що вiн робить для розповсюдження украiнськоi культури та пiдтримки молодих гуртiв i, як виявилось, не тiльки тих, хто мешкає в Украiнi. Це ще раз пiдкреслює мою думку, що музика не має меж, а кордони нам не завадять!

Чи підтримуєте ви ідею святкування "День незалежності з Махном"?

Так, саме тому я вiдмiнила деякi комерцiйнi виступи в Росii та ми вирiшили iхати до Гуляйполя.

Які стосунки у вас власне з символікою "батька Махна"?

Вже 2 роки Олександр Руденко, наш фронтмен та засновувач гурту, проводить заходи, присвяченi Махно: тут, в Петербурзi, ми робимо концерти до Дня народження батька Махно. Це такi костюмованi шоу, якi вчиняє гурт SVОБОДА в найвiдоміших клубах Петербурга. Ми спецiально робили концертний одяг, прапор з черепом, Олександр написав декiлька пiсень, присвячених особисто Н.I.Махно.

Як зазвичай святкуєте день незалежності України (якщо святкуєте)?

Особисто я намагаюсь бути в цей час в Украiнi з друзями. Того року дехто з участникiв гурта святкували День Незалежностi в Киевi в гостях у вiдомого украiнського диригента та аранжувальника Олександра Кабаченко, це не тiльки мiй давнiй друг, але друг всього нашого гурту. Ми були на парадi, потiм на концертi Ансамблю пiснi i танцю Збройних Сил Украiни .

 

http://muzspilnota.org.ua/report/152-svoboda-u-gulyajpoli.html

 

В пам’ять про Пако… "...Вчіть, блядь, нашу мову !..."

Хтось скаже що це надмірно?

 

 

А Пако так не вважав... Юрко Покальчук(він же Пако) один зі своїх віршів-пісень оздобив таким рефреном. На всіх барикадівських акціях Пако виспівув свій хіт. В цьому був весь Пако: артистичний, провокативний, ідейний...

 

На могилі Пако, під час поховання, Олесь Доній пообіцяв , що спеціально на фестиваль "День Незалежності з Махном" "Остання Барикада" випустить футболку з цим гаслом.   В пам’ять про Пако...

Обіцянка виконана. В пам’ять про члена "Останньої барикади" нашого друга Юрка Покальчука:

 

Ідея: Олесь Доній

 

 

Виконання: Іван Нестеренко та МО "Остання Барикада"

 

P.S. Якщо хтось побачить в цьому повідомленні чи у футболці наругу над суспільною мораллю чи міжнаціональну нетолерантність, то дайте знати, і ми викреслимо Вас з розсилки. Ну, що ж, значить «Остання Барикада» - то не Ваш стиль.  Ми такі, які є, і змінюватися не збираємося. А друзів треба пам’ятати!

 

P.P.S. “День Незалежності з Махном» - андеграундовий літературно-музичний фестиваль, який МО «Остання Барикада» традиційно проводить 23-24 серпня в м. Гуляйполі Запорізької обл. Улюблений фестиваль Пако.

 

До зустрічі на Барикадах!

 

Додаткова інформація за телефонами:

 

8 (067) 247 26 02 – Ксенія Омельченко

 

8 (094) 927 33 52 – Євгенія Абросимова

 

 

ПЕРШІ СІСЬКІ!!!

Першою претенденткою на участь у конкурсі «Поетичний боді-арт» наважилася стати поетка та перформансистка Аліна Сваровські. Міс Сваровські на виконання умов конкурсу надіслала свої фото(топлес,ню) у розпорядження МО «Остання Барикада».Отже, маємо ПЕРШІ СІСЬКІ !!!

Бути першим завжди важко.Тим більше, коли в прямому розумінні доводиться "грудью пробивати собі дорогу". Зато і уваги  до перших завжди більше. Тож варто привітати першу сміливицю міс Сваровські !
І якщо маловідомий харківський віршотворець Артем Полежака про перше пиво писав, що "Перше пиво-мов перше кохання", то що ж він зможе написати про "перші сіські"? Чекаємо , на що надихне українських поетів жіноча врода.Тим більше, що їм, цим самим українським поетам(ну, і тим, хто чомусь себе такими вважає), доведеться в славному місті Гуляйполі незабаром по цій жіночій красі пройтися пензликами та пензлями......

Тож нагадуємо, що міс Сваровськи урочисто розпочала конкурс претенденток на участь в конкурсі "Поетичний боді-арт", що відбудеться під час проведення четвертого фестивалю "День Незалежності з Махном" 24 серпня цього року в м.Гуляйполі. Незабаром (після виходу штату з творчої відпустки) на сайті ostbar.com.ua можна буде споглядати фото всіх конкурсанток  та проголосувати за кращих з кращих.
Текст писав Сашко Недоній

Бажаючим долучатися до конкурсу жіночої краси варто відправляти своє фото на адреси: ostannya@gmail.com
ornitolog.ksu@gmail.com

P.S.Участь у конкурсі можуть брати лише повнолітні. За умовами конкурсу пересилаються не лише фото в стилі ню, а й ксерокопії паспорту.
P.P.S.Поважна Комісія Вищої Ради Сеньйорів Мистецького Об’єднання "Остання Барикада" вже готується до своєї важкої праці над винесенням вердикту.
P.P.P.S.
Конкурс санкціоновано Громадською Комісію з питань захисту суспільної моралі

 До зустрічі на Барикадах!

Махновський слем повертається!


Нарешті вищий керівний склад МО «Остання барикада»  повернувся з відпусток, канікул та самоволок. Тож, перебуваючи більш-менш в повному розумі та доброму гуморі, повні сил, енергії та нових шальоних ідей, барикадівці взялися за організацію Четвертого андерграундового літературно-музичного фестивалю «День Незалежності з Махном».

Першим питанням порядку денного було розглянуто організацію «Махновського слему».  Оргкомітет фестивалю затвердив вихованця харківської школи укрсучліту  В’ячеслава Абдурахімова (псевдо в літературно-кримінальному світі-«Мультфільм Гагарін») на посаду  головного слем-майстра.  В межах проведення Махновського слему, слем-майстер наділяється напівдиктаторськими повноваженнями.

Абітура(себто, претенденти на участь в слемі) мають надсилати заявки (інфа про себе, власні тексти, та відео(достатньо на мобілу) з власних виступів) на адресу :

ostannya@gmail.comз поміткою «слем».

Текст компонував Сашко Недоній

P.S. «Махновський слем»-одна з найяскравіших акцій літературної частини фестивалю «День Незалежності з Махном».

Переможницею «Махновського слему»-2008 стала Наста Манцевич (Білорусь)

Фестиваль «День незалежності з Махном» відбувається 23-24 серпня в м. Гуляйполе Запорізької області.

До зустрічі на Барикадах!КОМЕНТАРІ

Ім’я

Коментар

Введіть код,
зображений на малюнку

ІНФОРМАЦІЯ

Програма

Реєстраційний збір

Новини

Відеосцена

Маршрути

Фотозвіт

ПРОЕКТ В ІНШІ РОКИ

2009

2008

2007

2006

Всі права застережені.

© 2008 Мистецьке об'єднання «ОsтаNNя Барикада»