НОВИНИ

Літати і стріляти!

08.09.0005 00:00

Кожен поет повинен навчитися літати і стріляти.  З такою черговою екстравагантною ідеєю Мистецьке Об’єднання «ОsтаNNя барикада» вирішило зорганізувати Другий літературно-мистецький фестиваль «Київська барикада», якій відбудеться 19-21 вересня в місті Києві.

 

 

Попри утаємниченість і конфіденційність організації з боку  Мистецького Об’єднання «ОsтаNNя барикада», інсайдерами вдалось дізнатись, що під час фестивалю поети мають літати на повітряній кулі, звідки намагатимуться докричатись до слухачів. Хто надуватиме повітряну кулю, і її маршрут слідування, наразі дізнатись не вдалося, але після того як Мистецьке Об’єднання «ОsтаNNя барикада» влаштувала поїздки до Києва на тачанках з кулеметами, можна повірити і в цю їх фантастичну ідею. Після польотів планується запроторити поетів на військовий плац, де вони стрілятимуть з різної зброї, зокрема з кулеметів та автоматів. Завершиться все це буйство вогняним шоу під гуркіт там-тамів.

 

 

Так як Мистецьке Об’єднання «ОsтаNNя барикада» назвала всю цю буфонаду літературним фестивалем, то є підозра що у ньому візьмуть участь провідні українські літератори. Як тільки нам стануть відомі подробиці цього фестивалю, ми відразу беремо на себе зобов’язання довести цю інформацію, в повному обсязі, до відома громадян, які мають право бути обізнаними в тому, що відбувається в межах рідної столиці.

 

 

 

Додаткова інфа на нашому сайті – http://ostbar.com.ua/

Текст писав Сашко Недоній

КОМЕНТАРІ

Ім’я

Коментар

Введіть код,
зображений на малюнку

ОСТАННІ НОВИНИ

Трансформація української національної ідеї

Трансформація Національної ідеї

Президентський клуб: Підсумки

Президентський клуб #15

Президентський клуб #14

Президентський клуб #13

Президентський клуб #12 (спецпроект)

Президентський клуб #11

Президентський клуб #10

Президентський клуб #9

Президентський клуб #8

Президентський клуб #7

Президентський клуб #6

Президентський клуб #5

Президентський клуб #4

Президентський клуб #3

Президентський клуб #2

Президентський клуб #1

Євген Стасіневич. ОСТАННЯ БАРИКАДА #117

Йосип Зісельс. ОСТАННЯ БАРИКАДА #116

Всі права застережені.

© 2008 Мистецьке об'єднання «ОsтаNNя Барикада»