СТАТТІ ТА РЕПОРТАЖІ

На ”Дні Незалежності з Махном” поети розмальовували оголених дівчат (ФОТО)

28.08.2008 13:44

Аріна КАНТОНІСТОВА

”Зайчику, втягни животик, а то художник подумає, що це третя циця, — кричить розфарбованій до пояса дівчині 35-річний Руслан Півень. — Ого, скільки людей назбиралося. Але прошу цінити поезію, а не розмір”.

 

 
Конкурс ”Поетичний боді-арт” провели у великому військовому наметі через спеку. Казкар Сашко Лірник розписує фарбами модель щойно придуманими віршами
 

Конкурс ”Поетичний боді-арт” провели у великому військовому наметі через спеку. Казкар Сашко Лірник розписує фарбами модель щойно придуманими віршами (фото: Аріна КАНТОНІСТОВА)

Конкурс ”Поетичний боді-арт” відбувається в рамках літературно-музичного фестивалю ”День Незалежності з Махном” у Гуляйполі на Запоріжжі. Дев’ять дівчат роздягнулися до пояса. Поети розмальовують оголені тіла гуашшю. 45-річний казкар Сашко Лірник(Олександр Власюк) червоним пише на грудях дівчини: ”Покинув казки і роблю оце на тілі прекрасної киці. Найкраще у світі лице — це твої циці”.

— Спочатку хотів написати: ”Ісус любить вас”, — усміхається Лірник. — Та передумав. Мій батюшка не зрозумів би.

На спині моделі казкар зобразив прапор Грузії. По периметру дописав: ”Підтримай Грузію. Покинь водку, пий боржомі!”.

Ведучий фестивалю 32-річний отаман Пекельний(харківський поет Артем Полежака. — ”ГПУ”) на сцені стадіону ”Сільмаш” дістає з-за пояса револьвер, заряджений холостими патронами. Стріляє кілька разів. За сорокаградусної спеки він убрався в чорну шкірянку на голе тіло, кирзові чоботи та галіфе.


Для фестивалю ”День Незалежності з Махном” є традиційними переїзди на тачанках. Трьох місцевих жителів Гуляйполя одягнули у військовий одяг періоду революції 1917 року. Дали прапор, де на чорному тлі білим написали: ”Воля Україні або смерть!”
 

Для фестивалю ”День Незалежності з Махном” є традиційними переїзди на тачанках. Трьох місцевих жителів Гуляйполя одягнули у військовий одяг періоду революції 1917 року. Дали прапор, де на чорному тлі білим написали: ”Воля Україні або смерть!” (фото: Аріна КАНТОНІСТОВА)


На полі зібралося тисяча людей, більшість одягнені у військову форму, на головах папахи, кашкети. На третій фестиваль до Гуляйполя з’їхалися панки, скінхеди, поети, письменники та музиканти.

Навпроти сцени стоїть пофарбований у чорне віз із написом: ”Гуляй, поле, гуляй, душа!”. З нього українські поети проводять ”Гламурні махновські читання”. Говорять про секс, наркотики та імпотенцію.

Під вечір на стадіоні вдвічі більше народу. Танцюючи під музику гурту ”Мертвий півень”, глядачі збивають ногами куряву. Та розсіюється на кілька метрів догори. На обличчях міліціонерів, які охороняють прохід до сцени, білі респіратори з тканини.


На полі стадіону ”Сільмаш” у Гуляйполі за два дні зібралося до трьох тисяч людей. У виїзних кафе найчастіше купують пиво. Півлітра розливного коштує 3 гривні. Бідони з пивом змінюють щогодини
 

На полі стадіону ”Сільмаш” у Гуляйполі за два дні зібралося до трьох тисяч людей. У виїзних кафе найчастіше купують пиво. Півлітра розливного коштує 3 гривні. Бідони з пивом змінюють щогодини (фото: Аріна КАНТОНІСТОВА)


— Подарували хлопці, що малюють графіті, — каже один із них. — Інакше задихнулися б.

Опівночі на концерт прийшли дві пари молодят. Брати 22-річний Євген та 21-річний Андрій Тарасенки з Гуляйполя щойно одружилися з Галиною та Любов’ю.

— Така свадьба не в кожного буває. Дивилася на цих панків, аж страшно. Вони побажали нам щастя, — ділиться враженнями Галина, 20 років.

Отаман Пекельний скаржиться, що міліція відібрала в нього пістолет:
На слідуючий фестиваль куплю два пістолети— Після концерту трохи розслабився, пива попив. Ліг на пагорбі відпочити. Під ранок обшукали міліціонери, витягли з-за ременя револьвер. Кажу, що то — іграшка, за 500 гривень купив для антуражу. А вони: перевірити треба. Відомстили мені. Я за два дні майже 400 патронів випустив. На слідуючий фестиваль куплю два пістолети. Наступного дня Артемові Полежаці дозволили пістолет забрати.

КОМЕНТАРІ

ARACELIMccullough3009.06.2012 16:35
People in the world take the business loans in different banks, because it is simple.
troglo28.08.2008 22:25
сиськи-опиум для народа


...вас купили мясным куском, а нас зарыли сырым песком... ГО

Ім’я

Коментар

Введіть код,
зображений на малюнку

ОСТАННІ СТАТТІ

Сергій Тримбач: «Книги не обираю, радше вони обирають мене»

«Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом»

Під час презентації книги Ульяненка люди познімали з себе одяг

Брати Капранови дали десять порад публіцисту

Серед багатих українців стало модним дарувати "круті" книжки

Обіцянка – не цяцянка!

Приблудна культура

Перший гайдамака в Україні

Я відведу тебе в музей сексу

Лірика одинаків

Ліна Костенко: Усяка наволоч український народ принижує, а він десь загубив у собі відпорність

Тарас Чубай Наш партизан

Сергій Жадан: Мені цікаво дивитися вітчизняну порнуху

Жадан обійшов Толстого

Донию понравился анекдот Бенюка о богатом дядюшке

Про те, як донецькі люблять наш фест...

Така от <...> мода?

Із щоденника Сергія Федаки. Жадан

Роксоляна Свято : Сад без огорож

Зачарована стежина уяви – 2

Всі права застережені.

© 2008 Мистецьке об'єднання «ОsтаNNя Барикада»